Гранттар

2018-2019 оқу жылының қысқы сессия қорытындысы бойынша

оқу үрдісі кезіндегі босаған ваканттық гранттардың тізімі

Студенттің

аты-жөні

топ шифр, мамандықтың атауы серия,

сертификат номері

ескерту
                                                             1-курс (түскен жылы – 2018)
1 Ғалымова Жансая Ерболқызы ТЖ-801 5В080200 – Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы Серия ЕК

№ 8061596

ауылдың әлеуметтік-экономикалық дамуын айқындайтын мамандықтар бойынша ауыл жастары арасынан шыққан азаматтар үшін квота
2 Тулибаев Рахим Сапаруғли МШ-801 5В071200-Машина жасау Серия ЕК

№ 8047304

«Мәңгілік ел жастары-индустрияға!» бағдарламасы шеңберінде студенттерді оқыту үшін квота
3 Құнафия Нұрым Жеңісханұлы ВМ-803 5B120100-Ветеринариялық медицина Серия ЕК

№ 8087436

грант
4 Алакбаев Бекжан Ерланұлы И6-801 5B060200-Информатика Серия ЕК

№ 8061440

грант
5 Қайыролла Еркежан Алибекқызы ТО-801 5В072400-Технологиялық машиналар және жабдықтар

(сала бойынша)

Серия ЕК

№ 8061792

грант
6 Мухамедиев Самат Ерболович ТО-802 5В072400-Технологиялық машиналар және жабдықтар

(сала бойынша)

Серия ЕК

№ 8061973

грант
7 Серикжанова Камилла Еркиновна ЭЛ-801 5В060800-Экология Серия ЕК

№ 8080165

грант
2-курс (түскен жылы – 2017)
8 Сатынбек Назерке Мұратқызы Х1-703 5В011200-Химия Серия IT

№ 8015566

I, II топтағы мүгедектер, бала кезінен мүгедектер, мүгедек-балалар үшін квота
9 Муканова

Мадина

Ерлановна

ТФ-702 5В072300-

Техникалық физика

Серия IT

№ 8001407

грант
10 Есенгельдинов Абылай Саитулы ТО-702 5В072400-Технологиялық машиналар және жабдықтар

(сала бойынша)

Серия IT

№ 8001195

грант
11 Эргашбеков Хикматилла Кенжатайұлы ТК-701 5B072600-Женіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және құрастырылуы Серия IT

№ 8007109

«Мәңгілік ел жастары-индустрияға!» жобасы шеңберінде студенттерді оқыту үшін квота
12 Маусымбеков

Кунсултан

Шалқарұлы

МШ-703 5В071200-Машина жасау Серия IT

№ 8001385

грант

 

13 Жүнісов Аян Қаппасұлы ВМ-701 5B120100- Ветеринариялық медицина Серия IT

№ 8023277

грант

 

                                                             3-курс (түскен жылы – 2016)
14 Мырзагелды Жазира

Оңалбайқызы

Т-641 5В011100-

Информатика

Серия AI

№ 7003055

«Мәңгілік ел жастары-индустрияға!» жобасы шеңберінде студенттерді оқыту үшін квота
15 Сандыбай Рабия Әбдіқасымқызы Т-621 5В011000- Физика Серия AI

№ 7027056

«Мәңгілік ел жастары-индустрияға!» жобасы шеңберінде студенттерді оқыту үшін квота
16 Джураев Файзи Сайдович ТК-622 5B072600-Женіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және құрастырылуы Серия AI

№ 7023410

ауылдық білім беру ұйымдарын бітірген тұлғалар үшін квота
17 Қадырова Мәдина Елеусізқызы АГ-615 5В080100-Агрономия Серия AI

№ 7032957

грант
18 Сембек Толғанай Сембекқызы ПО-609 5В012000 – Кәсіптік оқыту Серия AI

№ 7028794

грант

 

 

19 Садық Гүльбаршын Нұртайқызы ТЖ-605 5В080200- Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы Серия AI

№ 7005305

«Мәңгілік ел жастары-индустрияға!» жобасы шеңберінде студенттерді оқыту үшін квота
20 Джуманова Анель Айдаровна ХН-601 5В072000 –Бейорганикалық заттардың химиялық технологиясы Серия AI

№ 7028783

грант

 

 

21 Отар Ернар Балғынбайұлы Е-641 5В011600-География Серия AI

№ 7026316

«Мәңгілік ел жастары-индустрияға!» жобасы шеңберінде студенттерді оқыту үшін квота