“МЕНІҢ МАМАНДЫҒЫМ” БЕЙНЕРОЛИКТЕР БАЙҚАУЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ АНЫҚТАЛДЫ

Пресс-служба     26 Dec,2020        

11.12.2020—21.12.2020 ж. #ShakarimUniversity мамандықтарының арасында ұйымдастырылған “Менің мамандығым” бейнероликтер байқауы өз мәресіне жетті.

Негізгі мақсат –білім алушылардың өз мамандықтарына деген қызығушылықтары мен сүйіспеншіліктерін арттыру;

Байқау шарты бойынша әр қатысушы өз мамандығы туралы 1 минуттық қысқаша бейнеролик түсірді. Барлық талаптарға сәйкес келген 72 студенттің жұмыстары @universitet.shakarim инстаграм парақшасында көпшілікке жарияланылды.

Рекрутинг Орталығының басшысы Е.Я.Шаяхметов пен Тәрбие ісі және жастар саясаты бөлімінің басшысы А.Ж.Мұқанов тікелей эфирде қатысушыларға құттықтау сөздерін сөйлеп онлайн марапаттау рәсімін өткізді.
Байқау қорытындысы бойынша:
“Ең көп #Like” жинаған қатысушыға– үлкен саяхат чемоданы, “Көп Like” жинаған қатысушыға– фотоальбом, “Ең көп қаралымды” бейнероликке– орташа саяхат чемоданы, “Үздік 20” бейнероликке –20 саптыаяқ, сондай-ақ, барлық белсенді қатысушыларға Ш.Құдайбердіұлының “Үш анық” трактаты сыйға берілді.
Үздік 20
  1. Турлубекова Ақбота  «Азық-түлік өнімдерінің технологиясы»   1153
  2. Шабденова Нұрханым «Қазақ тілі мен әдебиеті»     961
  3. Байзульдинова Зарина «Шет тілі: екі шет тілі»               713
  4. Мурадова Ирада «Агрономия»  648
  5. Біржан Әмір «Тіршілік қауіпсіздігі  және қоршаған ортаны қорғау»             538
  6. Өмірғалиева Аружан «Психология» 515
  7. Кайрашова Аружан «Орман ресурстары және орман шаруашылығы»     511
  8. Айтқазы Динара «Ветеринариялық санитария»              456
  9. Кунсафина Гүлнұр «Биология»      422
  10. Несипхан Мейіржан «Өсімдік шаруашылығы»         397
  11. Еженхан Талант «Қазақ тілі мен әдебиеті»        391
  12. Талғарбекова Ақерке «Филология»  374
  13. Силам Балжан «Информатика-роботатехника»          358
  14. Булатова Сандугаш «Қазақ тілі мен әдебиеті»        358
  15. Құрманғали Ләйлім «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру»         345
  16. Дәулетова Диана «Дене шынықтыру және спорт»          322
  17. Тасқынқызы Ақсел «Тарих»              319
  18. Кеңесбекова Насихат «Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы және құрастырылуы»     317
  19. Қанағатова Эльмира «Аударма ісі»  298
  20. Байболинова Айсұлу   «Дизайн»          295